شرکت پل ایده آل پارس
Skip Navigation LinksPIP / درباره ما / شرکت پل ایده آل تجهیز (P.I.T)
درباره ما

 

      در راستای تحقق برنامه‌هاي راهبردی بلندمدت و هدفمندانه شرکت پل ایده آل پارس (P.I.P) ، مجموعه جدیدی در سال 1389 تحت عنوان "شرکت پل ایده آل تجهیز " با شخصیت حقوقی مستقل ، ضمن اخذ مجوزهای فعالیت قانونی، در مراجع ذیصلاح به ثبت رسید.

 

   شرکت پل ایده آل تجهیز (P.I.T)، دارنده ی گواهی نامه های ISO 13485:2003 و ISO 9001:2008  ، با تکیه بر توان علمی و تجربی مدیران و متخصصان خود , فعالیت خود را در حوزه ی طراحی و تولید دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی  آغاز نمود و تا امروز با هدف کیفیت برتر در این راه قدم برداشته است. تیم های تخصصی  این شرکت همواره در تلاش هستند تا علاوه بر طراحی و تولید تجهیزات نوین ، با طراحی مجدد و ارتقاء تجهیزات ناکارآمد موجود، بهینه ترین و مدرن ترین امکانات را برای جامعه ی پزشکی و آزمایشگاهی  فراهم آورند.

 

   مدیران این شرکت با ایجاد ارتباط موثر با مراکز دانشگاهی و مراکز بهداشتی و راه اندازی بخش های تحقیق و توسعه جهت نیل به اهداف تبیین شده و رسیدن به استاندارد های بین المللی گام های موثری را برداشته اند تا علاوه بر جلب رضایت متخصصین داخلی , محصولاتی با کیفیت عالی جهت رقابت در بازار های جهانی تولید نمایند.

 

شرکت پل‌ایده‌آل‌تجهیز با اتکا بر نیروی متخصص داخلی و سرمایه‌گذاری هدفمند در راستای بومی‌سازی دانش ساخت تجهیزات و قطعات پزشکی منطبق با استانداردهای بین‌المللی  موفق به کسب عنوان دانش‌بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 1393گردید. شرکت دانش بنیان پل‌ایده‌آل تجهیز با بومی سازی تکنولوژی ساخت دستگاه‌ها علاوه‌بر تکمیل زنجیره تامین و ساخت این تجهیزات در کشور، مرتفع کننده نیازمندی‌های‌ آزمایشگاه‌ها و مراکز درمانی از لحاظ تجهیزات، قطعات و خدمات فنی  می‌باشد