شرکت پل ایده آل پارس
Skip Navigation Links
تقدیراز شرکت دانش بنیان
تقدیراز شرکت دانش بنیان پل ایده آل تجهیز بعنوان واحد نمونه صنعتی و معدنی استان تهران برای دومین سال متوالی
تقدیراز شرکت دانش بنیان پل ایده آل تجهیز بعنوان واحد نمونه صنعتی و معدنی استان تهران برای دومین سال متوالی

 

 .همایش تقدیر از واحدهای صنعتی و معدنی استان تهران با حضور مدیران ارشد استانی در روز یکشنبه مورخ 03/05/1395 مصادف با روز ملی صنعت و معدن در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد و شرکت دانش بنیان پل ایده آل تجهیز برای دومین سال متوالی به عنوان یکی از برگزیدگان واحدهای صنعتی و معدنی استان تهران انتخاب گردید و مورد تجلیل قرار گرفت.


در این همایش سید حسین هاشمی استاندار تهران، رضا رحمانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ، محمدرضا مس فروش رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران، سید محمدرضا مرتضوی رئیس خانه صنعت و معدن استان تهران، و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فعالان حوزه صنعت حضور داشتند و از شرکت پل ایده آل تجهیز به همراه 29 شرکت دیگر به عنوان واحد صنعتی برگزیده و برتر استان تهران تقدیر و تجلیل بعمل آمد. لازم به ذکر است در میان برگزیدگان نمونه استان، این شرکت دانش بنیان تنها واحد صنعتی فعال در حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی می‌باشد.

گفتنی است که انتخاب و معرفی واحدهای برگزیده به عنوان واحد صنعتی برتر، پس از ارزیابی عملکرد این شرکت ها توسط مدیران و کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و خانه صنعت و معدن استان تهران انجام شده است.
 


 

 

 


 

 

 

 

1395/05/06 :نوشته شده در تاریخ