شرکت پل ایده آل پارس
رک حمل نمونه
مقاوم در برابر مواد شیمیایی رایج در آزمایشگاه‌ها  قابل اتوکلاو  قابلیت فریز  

 حمل و سازماندهی ظروف نمونه‌‌برداري آزمايشگاهي

حمل و نگهداری نمونه‌ها برای پرسنل آزمایشگاهی، در آزمایشگاه همواره مساله‌ای حساس و دارای مشکلاتِ خاص بوده و هست. همه‌ی کسانی که در آزمایشگاه بوده‌اند از نزدیک این تجربه را دارند که ظرف‌های نمونه در شرایطی نامناسب چیده می‌شوند و با کوچکترین تحرکی امکان واژگونی و یا نشت محتویات درون آن‌ها وجود دارد. گذشته از همه‌ی این‌ موارد، حمل این نمونه‌ها نیز دشواری‌های خاص خود را دارد و ممکن است به هنگام حمل، نمونه نشت کرده و ضمن آلوده‌کردن محیط و البسه‌ی پرسنل، باعث از دست رفتن نمونه نیز بشود.

آنچه در محیط‌های بهداشتی اهمیت فراوانی دارد حفظ بهداشت و ایمنی پرسنل است. نشت کامل و یا جزئی نمونه‌ها که ممکن است در بردارنده‌ی مواد زیستی خطرناک باشند، می‌تواند تهدیدی جدی برای سلامتی کارکنان و مراجعین به شمار رود. در ضمن، یکی از مهمترین وظایفِ کارکنان بخش تأمین سلامت و به طور ویژه آزمایشگاهیان، حداکثرِ تلاش در جهت کمک به تشخیصِ صحیحِ بیماری است که در این میان، حفظ نمونه‌های بیمار برای حصول نتیجه‌ی واقعی  آزمایش‌ها حائز اهمیت فراوانی است و اگر آن‌گونه که شایسته است از نمونه‌ها نگهداری نشود، ممکن است با تغییر شرایط فیزیکی و شیمیایی نمونه، نتیجه‌ی آزمایش تغییر کرده و در نهایت تشخیص پزشک معالج تحت تأثیر قرار بگیرد.

رک حمل نمونه از پلی‌پروپیلن ساخته شده و گذشته از حفظ ظروف و لوله‌های نمونه در شرایطی پایدار، به سازماندهی و چیدمان منظم آن‌ها نیز کمک می‌کند. رک حمل نمونه P.I.P. در رنگ‌بندی متنوع عرضه می‌گردد. 

 

روش باز و بسته کردن رک حمل نمونه

 


ایران کد مدل ابعاد mm تعداد حفره قطر حفره mm

2132159080750004

رک ۵۸

۶۵ × ۲۴۲ × ۳۲۵ ۱۲ خانه ø ۵۸

2132159080750005

رک ۴۸ ۶۵ × ۲۴۲ × ۳۲۵ ۲۰ خانه ø ۴۸

2132159080750006

رک ۴۳ ۶۵ × ۲۴۲ × ۳۲۵ ۲۰ خانه ø ۴۳

2132159080750007

*رک فالکون ۶۵ × ۲۴۲ × ۳۲۵ ۴۰ خانه + ۲۸ خانه ø ۲۹ - ø ۱۷

 

 * رک فالکون دارای ردیف بندی ماتریسی می باشد.

محصولات مرتبط


کیف حمل نمونه


رک پازلی


رک چرخان


لوله مخروطی


جالوله‌ای يونيورسال 2


جالوله‌اي فالکون


جالوله‌اي T3


رک مگامیکس


جالوله‌ای مولتی رک
محصول بعدی محصول قبلی