شرکت پل ایده آل پارس
سيتز بث
مقاوم در برابر مواد شیمیایی رایج در آزمایشگاه‌ها  قابل اتوکلاو  

   تسکین درد، تسريع درمان و رفع خشکي پوست در ناحیه پرینه

 

سیتز بث (Sitz Bath) قابل استفاده برای طیف وسیعی از افراد می‌باشد و می‌توان از آن برای تسکین درد، تسریع درمان، پاکسازی ناحیه پرینه، رفع گرفتگی عضلانی (اسپاسم) و آرامش افراد استفاده نمود.عموماً برخی از شرایط پزشکی مانند دوران پس از زایمان و اپیزیوتومی و اعمال جراحی نظیر هموروئیدکتومی (جراحی هموروئید) و بیماری‌هایی از قبیل فیشر مقعدی، پروستاتیت، هموروئید، آبسه مقعدی، پرولاپس رکتوم، زخم‌های تناسلی و عفونت‌های واژینال موجب درد و ناراحتی شدیدی در ناحیه پرینه می‌گردند. متأسفانه علی‌رغم شایع بودن این شرایط و بیماری‌ها بین زنان و مردان در سنین مختلف، عدم دسترسی به ابزار مناسب برای درمان، مشکلات بسیاری را برای بیماران ایجاد کرده است که اغلب این افراد متحمل دردهای طاقت‌فرسایی می‌شوند.
 با توجه به اینکه سیتز بث قابل قرارگیری بر روی انواع توالت‌های فرنگی ثابت و سیار استاندارد می‌باشد، سالخوردگان، افراد دچار گرفتگی عضلانی و تمامی افرادی که محدودیت حرکتی دارند نیز به راحتی ‌می‌توانند از آن استفاده نمایند. از سیتز بث می‌توان برای درمان با آب سرد یا گرم استفاده نمود. استفاده از این محصول به‌تنهایی با آب کفایت می‌کند، با این وجود افرادی نیز ترجیح می‌دهند در جهت کاهش عفونت افزودنی‌هایی از قبیل بتادین، جوش‌شیرین، سرکه و یا غیره را به آب اضافه نمایند. هرچند لازم است در این مورد با پزشک معالج خود مشورت نمایند. این محصول در 4 رنگ سبز، بنفش، صورتی و طوسی قابل عرضه می‌باشد.


 -  مناسب برای تسکین درد و ناراحتي، تسريع درمان و رفع خشکي پوست
 - سبک، با دوام، بهداشتی، با قابلیت شست‌و‌شوی آسان
 - تسریع بهبود پس از زایمان، اپيزيوتومي و هموروئيدکتومي
 -  قابل قرارگیری بر روی انواع توالت‌های فرنگی ثابت و سیار استاندارد
 - توصيه شده برای افراد مبتلا به ناراحتي‌هاي مربوط به ناحیه پرینه و لگن مانند هموروئید (بواسیر)، فیشر مقعدی، پروستاتيت، آبسه مقعدی، پرولاپس رکتوم، زخم‌هاي تناسلي، عفونت‌هاي واژينال و ساير عارضه هاي مشابه در ناحيه مقعد و واژن

 

 دفترچه راهنمای سیتزبث

 

 

ایران کد جنس ابعاد mm

 2132910080750001 

پلی‌پروپیلن 

90 × 365 × 373

 

 

 

شماره تلفن دفتر فروش : 9-88545922 

محصولات مرتبط


لگن بهداشتی بیمار
محصول بعدی محصول قبلی