شرکت پل ایده آل پارس
رک مگامیکس
دارای ردیف بندی ماتریسی (با استفاده از اعداد)  مقاوم در برابر مواد شیمیایی رایج در آزمایشگاه‌ها  قابل اتوکلاو  قابلیت فریز  

 نگهداري و سازماندهی همزمان تعداد زيادي از لوله های آزمايش

به طور معمول رک‌های لوله آزمایش قابلیت نگهداری تعداد کمی لوله را دارند که این رقم معمولا بین 20 تا 80  (حداکثر ۱۰۰) عدد است. این نقطه ضعف باعث می‌شود تا به ویژه در آزمایشگاه‌های بزرگ، سازماندهی، نگهداری و انبار کردن نمونه‌ها به عملیاتی بسیار وقت‌گیر بدل گردد. در ضمن حمل رک‌های رایج به واسطه‌ ابعاد کوچکشان دردسر ساز است و قرار دادن آن‌ها بر روی هم به منظور حمل دسته جمعی شان نیز امکان‌پذیر نمی‌باشد.

 رک‌های مگا میکس P.I.P. برای رفع این نواقص طراحی شده‌اند. این رک‌ها در دو مدل 150 خانه (برای لوله‌هایی با قطر حداکثر 16 میلی متر) و 216 خانه (برای لوله‌هایی با قطر حداکثر 12 میلی متر) تولید شده‌اند و گذشته از بر طرف کردن نواقص موجود در رک‌های رایج، دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند که کمک شایانی به تسهیل کارها برای کاربر می‌کنند.

حفره‌های این رک‌ها بر روی صفحات قابل تعویض تعبیه شده‌اند و به کاربر این امکان را می‌دهد که در یک رک (با توجه به نیاز خود) صفحات مختلف با حفره‌های مختلف را به صورت ترکیبی در ارتفاع مختلف قرار دهد، بنابراین کاربر می‌تواند در یک رک دو سایز لوله با قطرهای مختلف را سازماندهی کند. همچنین ظرفیت بالای این رک‌ها به طور چشمگیری باعث تسهیل سازماندهی نمونه‌ها و انبار کردن آن‌ها در یخچال و فریزر می‌شود. این رک‌ها از پلی‌پروپیلن ساخته شده‌اند و این باعث شده تا ساختاری مستحکم داشته باشند و با کمکِ بدنه‌ای پایدار و استوار، خطر واژگونی آن‌ها به حداقل برسد. طراحی این رک‌ها به گونه‌ای است که هنگام عدم استفاده از آن‌ها، می‌توان قطعات آن‌ها را از هم باز کرد تا فضای بسیار کمتری را  اِشغال نمایند. رک‌های مگامیکس در برابر اکثر اسیدها و مواد شیمیایی رایج در آزمایشگاه‌ها مقاوم هستند. این رک دارای ردیف‌بندی ماتریسی می‌باشد و در رنگ‌های متنوع جهت سهولت در تفکیک و دسته‌بندی عرضه می‌شود.

 

 روش باز و بسته کردن رک مگامیکس


ایران کد مدل ابعاد mm قطر حفره mm تعداد حفره در هر صفحه تعداد حفره در کل

2818100080750026

۲۱۶ خانه   ۹۰ × ۲۳۳ × ۳۳۵   ø ۱۲ (۶×۱۲) ۷۲ خانه (۱۲×۱۸) ۲۱۶ خانه

2818100080750027

۱۵۰ خانه ۹۰ × ۲۳۳ × ۳۳۵ ø ۱۶ (۵×۱۰) ۵۰ خانه (۱۰×۱۵) ۱۵۰ خانه

 

محصولات مرتبط


جالوله‌اي فالکون


جالوله‌اي T3


جالوله‌ای يونيورسال 2


رک چرخان


رک پازلی


رک حمل نمونه


جالوله‌ای مولتی رک


رک نگهدارنده لوله مخروطی
محصول بعدی محصول قبلی