شرکت پل ایده آل پارس
Skip Navigation Links
سینی نمونه برداری و حمل ن...
حمل ایمن انواع نمونه و تجهیزات نمونه برداری 
 
نمونه‌برداری و خونگیری از رایج‌ترین فعالیت‌هایی است که روزانه در بخش‌های مختلف بیمارستان و سایر مراکز درمانی و آزمایشگاهی صورت می‌پذیرد. عموماً در این مراکز، مسئولین خونگیری و تهیه نمونه عهده‌دار امور و وظایف بیشماری بوده و روزانه با­­­­­ بیماران بسیاری در سنین و وضعیت‌های مختلف سر و کار دارند. نوع فعالیت ایجاب می‌کند که پرسنل مربوطه برای انجام اصولی و ایمن هر یک از این فرآیندها، علاوه بر ابزار اصلی خونگیری، تجهیزات متعدد دیگری از جمله گارو، ‌سیفتی‌باکس، سرنگ، انواع لوله‌های آزمایش و لام، دستکش، محلول ضدعفونی‌کننده، پد و گاز، برچسب، نوشت‌ابزار و انواع فرم‌ها را به همراه داشته باشند. با توجه به حجم بالای خدمات و فعالیت موجود در محیط آزمایشگاه‌ها و مراکز درمان و با در نظر گرفتن شبانه‌روزی بودن این خدمات، اهمیت سازماندهی، امکان دسترسی به تمامی تجهیزات و جابه‎جایی آسان نمونه‌ها دو چندان می‌گردد.
سینی نمونه‌برداری و حمل نمونه P.I.P.  با هدف سازماندهی و افزایش سرعت، بهره‌وری و ایمنی فرآیند نمونه‌گیری، با در نظر گرفتن تمامی جوانب طراحی شده است. از مزایای این سینی می‌توان به عمق زیاد و ارتفاع مناسب دیواره‌های آن اشاره نمود که ضمن افزایش فضای قابل استفاده، مانع ریختن تجهیزات و نمونه‌ها در حین جابه‌جایی و آلودگی محیط می‌گردد. همچنین با استفاده از دیوایدر ها و کیت‌های تعبیه شده برای این سینی، کاربر می‌تواند فضای داخلی و چیدمان آن را متناسب با نیاز‌های خود تنظیم نماید.
سینی نمونه‌برداری و حمل نمونه P.I.P. از پلی‌پروپیلن ساخته شده است که وزن کم و استحکام بالای بدنه و دسته آن موجب تسهیل حمل ایمن لوازم می‌گردد. این سینی بدون درب بوده و این امر دسترسی سریع به محتویات داخل سینی را ممکن می‌سازد. ساختار منحصربه‌فرد این سینی امکان قراردادن آن بر روی میله تخت و قراردهی وسایل در سطح بالا و نزدیک تخت بیمار را فراهم آورده است و این امر موجب می‌گردد در حین نمونه‌گیری تمامی تجهیزات در دسترس پرسنل مربوطه باشند.

سینی نمونه‌برداری و حمل نمونه P.I.P. در رنگ‌های متنوع ارائه می‌گردد که این رنگ‌بندی به سازماندهی تجهیزات کمک شایانی می‌نماید. 

 

ابعاد خارجی سینی نمونه برداری و حمل نمونه: 


طــول:   440mm

عـرض:   280mm
ارتفاع:   280mm

 

 

ایران کد مدل

ابعاد  خارجی

( میلیمتر)

تعداد / قطر حفره (میلی متر) کاربری
2818100080750053 عمومی 275×283×438  -
 حمل انواع تجهیزات نمونه گیری، با قابلیت قرارگیری 
جالوله ای در آن، حمل انواع تجهیزات نمونه گیری و ...
2818100080750054 با کیت لوله 275×283×438
4 / Ø 44
4/ Ø 40
4 / Ø 21
14 / Ø 17
18 / Ø 13
 دارای کیت لوله برای انواع لوله ها و ظروف 
نمونه برداری، حمل انواع تجهیزات نمونه گیری با قابلیت قرارگیری جالوله ای در آن، حمل انواع تجهیزات نمونه گیری و ...
2818100080750055 با کیت لیوان 275×283×438

 10 / Ø 44

4/ Ø 48

دارای کیت لیوان برای انواع ظروف نمونه برداری و قوطی مدفوع، حمل انواع تجهیزات نمونه گیریبا قابلیت قرارگیری جالوله ای در آن، حمل انواع تجهیزات نمونه گیری و ...

 

محصولات مرتبط


جالوله‌ای مولتی رک


کیف حمل نمونه


لوله آزمایش ساده ۱۰۰×۱۶


گارو فیکس وین


گارو خونگیری


لوله آزمایش ساده ۱۰۰×۱۲


لوله مخروطی


ظرف حمل نمونه پاتولوژی


لوله نمونه‌برداری قاشقک‌دار


قوطی مدفوع قاشقک‌دار


فولدر لام تک خانه


فولدر لام دو خانه


سیفتی باکس ۰/۵ لیتری


سیفتی باکس ۰/۳ لیتری (جیبی)


رک چرخان


جالوله‌ای يونيورسال 2


جالوله‌اي ساده


جالوله‌اي فالکون


آمپول بازکن


دستکش
محصول بعدی محصول قبلی