شرکت پل ایده آل پارس
Skip Navigation LinksPIP / تامین کنندگان
تامین کنندگان
Alla FranceAlla France


 

 کشور : فرانسه 

 شرکت آلا فرانس در قرن هجدهم میلادی تاسیس شده است. این شرکت یکی از خوش نام ترین و اصلی ترین تولید کنندگان  ابزار اندازه گیری در اروپا و جهان می باشد. حوزه ی تخصصی این شرکت تولید انواع ترمومتر ، هیدرومتر، رفراکتومتر ، تایمر، الکل سنج  و ... می باشد. تولیدات این شرکت نیاز های آزمایشگاه های صنعتی و پزشکی ، صنایع پتروشیمی، صنایع غذایی، پرورش و نگهداری آبزیان، کشاورزی و دامپروری و مراکز تحقیقاتی و آموزشی را پوشش می دهد. 

 

http://www.allafrance.com
HBG HBG

 

کشور : آلمان 

 شرکت HBG با بیش از نیم قرن سابقه در تولید تجهیزات آزمایشگاهی شیشه ای یکی از برترین های این صنعت می باشد.حوزه ی تخصصی این شرکت تولید پیپت و تجهیزات وابسته به آن (اعم از پیپت ، پیپت سدیمان ، پیپت ژوژه ، ملانژور )، ظروف  حجم برداری و سایر تجهیزات آزمایشگاهی شیشه ای (لام نئوبار ساده ، لام نئوبار آینه دار) می باشد. کیفیت، دقت بالا و تنوع محصولات از ویژگی های بارزشرکت HBG می باشد.

 

http://www.hbg-henneberg-sander.de
ERKAERKA

 

 کشور : آلمان 

   ERKA  در بیش از یک قرن گذشته از پیشگامان توسعه تکنولوژی سنجش فشار خون بوده و کیفیت محصولات آن موجب شهرت جهانی آن شده است. همچنین این شرکت دارنده گواهینامه استاندارد CEO124  می باشد. حوزه ی تخصصی این شرکت تولید انواع فشار سنج ها، گوشی های پزشکی، کیسه ها تزریق فشار و پایه های فشارسنج ... است. تنوع محصولات و کیفیت بالای تولیدات این شرکت پاسخگوی نیازهای تخصصي شما می باشد.

 

http://www.erka.org
TGITGI


کشور : آلمان

  شرکت آلماني TGI  (Technische Glaswerke Ilmenau)جزء مدرن‌ترين توليدکنندگان شيشه‌آلات در اروپا است که  محصولات مورد نیاز مشتریان سراسر دنیا را با بالاترین کیفیت تولید می نمایند. تولیدات این شرکت در چهار رده اصلی  شیشه آلات آزمایشگاهی (اعم از ارلن، پیپت ، بشر ، بالن ژوژه، پیکنومتر، دسیکاتور ، بورت ، انواع قیف ، ظروف توزین ، مزور، انواع شیشه درپیچدار، انواع جار، لام نئوبار) ،  شیشه های فشرده ، لوله های شیشه ای  و ظروف شیشه ای خانگی تقسیم بندی می شوند . طیف گسترده محصولات پاسخگوی تمام نیازهای شما می باشد.

 

http://www.tgi-glas.com
Microlit Microlit


 کشور : هندوستان

 

 شرکت Microlit  با بیش از یک قرن سابقه (1991) یکی از معروف ترین و قابل اعتماد ترین شرکت های تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی می باشد شرکت Microlit  دارای گواهی نامه  ISO 9001:2008  است و تمامی محصولات این شرکت دارای گواهی نامه CE می باشند. حوزه ی تخصصی این شرکت تولید سمپلر، میکروپیپت, دیسپنسر، پیپت پرکن های دیجیتالی, پایه پیپت و نوک سمپلر می باشد. کیفیت و دقت بالا از جمله ویژگی های اصلی محصولات Microlit می باشد. 

 

http://www.microlit.com
IN 4 CAREIN 4 CARE

 کشور : تایوان
 

شرکت IN 4 CARE از تولید کنندگان تجهیزات  دیجیتالی حوزه ی سلامت می باشد. حوزه ی تخصصی این شرکت تولید فشار خون سنج ، تجهیزات شنوایی ، دماسنج  و سایر تجهیزات دیجیتال  مرتبط با بهداشت و سلامت می باشد.

 

http://www.in4-technology.com
MingzhuMingzhu

 

 

کشور : چین

 

شرکت Niangbo Jianbei Mingzhu   فعالیت خود را در سال 1988 در غرب چین شروع کرد و هم اکنون یکی از پیشتازان تولید انواع لام , لامل  می‌باشد. خط تولید پیشرفته و کنترل کیفیت‌های مداوم محصولات موجب شده تا تولیدات این شرکت دارای بالاترین استانداردهای جهانی باشند.