شرکت پل ایده آل پارس
Skip Navigation LinksPIP / کاتالوگ / کاتالوگ‌های محصولات تولیدی - صفحه 1
کاتالوگ
جنرال کاتالوگ

شرکت پل ایده آل پارس (PIP) در ابتدای سال 1396جهت معرفی کامل تولیدات خود جنرال کاتالوگ جدید را منتشر نمود. این کاتالوگ حاوی اطلاعات جامعی از تولیدات این شرکت می باشد. در این کاتالوگ تمامی مشخصات کیفی، فنی و کمی تولیدات شرکت پل ایده آل پارس(PIP) آورده شده اند و این اطلاعات می توانند شما را در انتخاب هرچه بهتر محصول مورد نظر یاری نماید.

 

 

 

  برای مشاهده نسخه PDF و دانلود کلیک فرمایید


شماره کاتالوگ: 960201
کاتالوگ تصویری محصولات

 شرکت پل ایده آل پارس در سال 1396جهت معرفی کامل محصولات خود نسخه جدید کاتالوگ تصویری را منتشر نمود. این کاتالوگ حاوی تصاویر محصولات تولیدی شرکت پل ایده آل پارس و شرکت پل ایده آل تجهیز می باشد. این تصاویر می توانند شما را در انتخاب هرچه بهتر محصول مورد نظر یاری نماید.

  برای مشاهده نسخه PDF و دانلود کلیک فرمایید


شماره کاتالوگ: 96030
کاتالوگ محصولات جدید 6 ماه اول سال 1396

 

 کاتالوگ محصولات جدید 6 ماه اول سال 96، حاوی مشخصات تک رک میکروتیوب، تک رک کرایو، جعبه میکروتیوب ترکیبی، رک زنجیره ای و جار شستشو می باشد.


 
  برای مشاهده نسخه PDF و دانلود کلیک فرمایید.

 


شماره کاتالوگ: 96160
کاتالوگ جامع سانتریفوژ کلاسیک و یخچال دار
کاتالوگ جامع سانتریفوژ کلاسیک و یخچال دار، حاوی اطلاعات سانتریفوژهای دور بالای سریPIT320  با قابلیت چرخش تا سرعت 15000 rpmدر دو مدلPIT320  (کلاسیک) و PIT320R (یخچال دار) با عملکردی منحصر به فرد همراه با مجموعه ای کامل و گسترده از لوازم جانبی  به منظور رفع عمده نیازهای آزمایشگاه‌ها، مراکز درمانی و تحقیقاتی ارائه می گردند.این سانتریفوژها با ماکزیمم نیروی گریز از مرکز RCF 21.382 برای جداسازی ترکیباتی با حداکثر چگالی Kg/dm3 1.2 ایده آل می باشند.
 
 
 

شماره کاتالوگ: 1393150
کاتالوگ جامع سیفتی باکس

 کاتالوگ جامع سيفتی‌باکس، حاوی مشخصات تمامی سيفتی‌باکس‌های توليد شده توسط شرکت پل ايده آل پارس می‌باشد که نحوه مونتاژ و استفاده از اين ظروف را نيز در بر دارد. علاوه بر اين اطلاعات، می‌توانيد گزيده‌ای از آمار جهاني در خصوص جراحات و پيامدهای آن، نکات ايمنی، راهکارهای مربوطه و همچنين استانداردهای بين‌المللی برای ظروف دفع پسماندهای تيز را مطالعه فرماييد.

 

برای مشاهده کاتالوگ لطفا کلیک فرمایید.

 

 

برای مشاهده نسخه PDF و دانلود کلیک فرمایید.


شماره کاتالوگ: 92300
سیفتی باکس     Safety Box

 کاتالوگ تخصصی سیفتی‌باکس حاوی اطلاعات طبقه‌بندی شده‌ی سیفتی‌باکس‌های تولید شده توسط شرکت پل ایده آل پارس می‌باشد. در این کاتالوگ سعی شده‌است تا با ارائه‌ی مشخصات کامل هر سیفتی‌باکس به صورت طبقه‌بندی‌شده و یکپارچه شما را در انتخاب مناسب‌ترین سیفتی‌باکس یاری نماییم.در این کاتالوگ می توانید راهنمای استفاده از سیفتی باکس‌ها و اطلاعات ایمنی در این حوزه را مطالعه بفرمایید.

 

جهت مشاهده کاتالوگ کلیک فرمایید.

 

 

 برای مشاهده نسخه PDF و دانلود کلیک فرمایید


شماره کاتالوگ: 91020
دفترچه Safety Box در رابطه با ایدز

بخش بزرگی از خدمه ی بهداشتی-درمانی با ضایعات تیز و برنده سروکار دارند، بنابراین احتمال آسیب دیدگی و ابتلا به انواع بیماری های خطرناک مانند ایدز و هپاتیت در میان این قشر بسیار بالا است. در این کتابچه آمارها و تحلیل های مربوط به میزان انتقال این بیماری ها به کارکنان بخش سلامت، دستورالعمل های وزارت بهداشت در راستای بالا بردن ایمنی در طی فرآیند تزریق، ضرورت رعایت ایمنی در استفاده از اجسام تیز و برنده و استانداردهای سیفتی باکس های P.I.P. در جهت مقاومت در برابر آب، دما، ضربه و نشتی پس از سقوط عمودی  ذکر شده است 

 

 برای مشاهده کاتالوگ کلیک فرمایید.

 

 

 برای مشاهده نسخه PDF و دانلود کلیک فرمایید

 


شماره کاتالوگ: 890801