کیف‌های یونیورسال pip
انواع فوم کیف‌های یونیورسال شرکت پل ایده‌آل پارس
ویژگی کیف‌های یونیورسال شرکت پل ایده آل پارس
کیف‌های یونیورسال pip در سایزهای مختلف موجود است
کاربرد کیف‌های یونیورسال PIP در حوزه دندانپزشکی
کاربرد کیف‌های یونیورسال pip در حوزه دندانپزشکی

تجهیزات ظریف و حساس، نیازمند بسته‌بندی محکم و مقاوم هستند. کیف‌های یونیورسال P.I.P، برای تجهیزات حوزه‌های دندان‌پزشکی، جراحی دندان و ابزارهای تشخیصی در این حوزه، مناسب و ایده‌آل می‌باشند. تجهیزاتی مانند پروتزها و پل‌های دندانی، مته‌ها و ابزارهای مخصوص تراشیدن دندان، ابزارهای دقیق و وسایل جانبی آن و … .
امکان طراحی فوم‌های داخلی متناسب با محصولات مختلف، باعث می‌شود تا این کیف‌ها برای رنج وسیعی از تجهیزات مناسب باشند.

نمونه کاربرد کیف‌های یونیورسال در حوزه دندانپزشکی
کاربرد کیف‌های یونیورسال در حوزه پزشکی و سلامت
کاربرد کیف‌های یونیورسال شرکت پل ایده آل پارس در حوزه پزشکی

کیف‌های یونیورسال P.I.P که در سایزها و طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند، می‌توانند به منظور بسته‌بندی، نگه‌داری و انتقال ایمن انواع تجهیزات پزشکی مانند ابزارها و تجهیزات جراحی، ایمپلنت‌های پزشکی و تجهیزات اندازه‌گیری پزشکی مورد استفاده قرارگیرند. در طراحی این کیف‌ها از هیچ قطعه‌ی فلزی استفاده نشده است که باعث می‌شود نسبت به زنگ‌زدن مقاوم باشند.

نمونه کاربردهای کیف‌های یونیورسال در حوزه پزشکی
کیف‌های یونیورسال pip در الکترونیک و ابزار دقیق
کاربرد کیف‌های یونیورسال در حوزه ابزار دقیق

تجهیزات و ابزارهای دقیق و همچنین بُردهای الکتریکی حساس نیازمند دقت و توجه در نگهداری و جا‌به‌جایی هستند. کیف‌های یونیورسال P.I.P علاوه‌بر برخورداری از طراحی شیک و جذاب، محافظت مناسبی از ابزارهای الکترونیکی در برابر ضربه‌های خارجی به‌عمل می‌آورند.
سایزها و حجم‌های مختلف و همچنین امکان طراحی انواع فوم‌ها، این کیف‌ها را برای طیف وسیعی از تجهیزات مناسب کرده است.

نمونه کاربردهای کیف‌های یونیورسال در حوزه ابزار دقیق
کیف‌های یونیورسال PIP در تجهیزات آزمایشگاهی
کاربرد کیف‌های یونیورسال در حوزه آزمایشگاهی

نگهداری صحیح از شیشه‌آلات و لوازم آزمایشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است. به علت تنوع و قابلیت شخصی‌سازی فوم‌های داخلی کیف‌های یونیورسال P.I.P، از این کیف‌ها میتوان در حوزه‌ی آزمایشگاهی نیز استفاده نمود. این کیف‌ها که تماما از پلی‎پروپیلن ساخته شده‌اند، در عین وزن کم، دارای بدنه بسیار بادوام و محکم هستند. از این کیف‌ها میتوان در بسته‌بندی و حمل ایمن انواع کیت‌های تشخیصی، تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی استفاده کرد.

نمونه کاربردهای کیف‌های یونیورسال pip در آزمایشگاه
قرار دادن اسباب بازی در کیف‌های یونیورسال
کاربرد کیف یونیورسال در بسته بندی اسباب بازی

همانطور که می‌دانید طراحی مدرن و ظاهر شیک و جذاب، در بسته‌بندی وسایل اسباب‌بازی از اهمیت زیادی برخوردار است. کیف‌های یونیورسال P.I.P با قابلیت شخصی‌سازی بالایی که دارند، شما را قادر می‌سازند تا بسته‌بندی چشم‌گیر و جذابی برای محصولات خود طراحی کنید.
شما می‌توانید ارزش و اهمیت محصول خود را با یک بسته‌بندی شکیل و زیبا برجسته‌تر کرده و خود را نسبت به رقبا متمایز کنید.

قرار دادن اسباب بازی در کیف یونیورسال شرکت پل ایده آل پارس
کیف‌های یونیورسال پل ایده آل پارس در حوزه ابزارآلات صنعتی کاربرد دارند
قرار دادن ابزارآلات صنعتی در کیف یونیورسال

تکنسین‌ها و تعمیرکاران نیاز دارند تا هر روزه تعداد زیادی از ابزار را با خود به همراه داشته باشند. کیف‌های یونیورسال P.I.P ضمن وزن سبکی که دارند، به صورت موثری از ابزارها و تجهیزات صنعتی در برابر هرگونه ضربه محافظت می‌کند.
امکان استفاده از ترکیب فوم‌های مختلف نه تنها باعث می‌شود که ابزارهای شما حرفه‌ای به نظر برسند، بلکه به کاربر در شمارش ابزارهای خود کمک میکند. به عنوان مثال ترکیب استفاده از فوم با رنگ روشن در ته کیف و فوم با رنگ تیره بر روی آن، این امکان را به کاربر می‌دهد تا به صورت واضح ابزارهای خود را شمارش کند.

قرار دادن ابزارآلات صنعتی در کیف یونیورسال pip
دیگر کاربردهای کیف یونیورسال
کیف یونیورسال pip
کاربرد کیف‌های یونیورسال pip در معرفی محصولات
کیف یونیورسال در معرفی محصول

اولین برخورد مشتری با محصولاتتان، تاثیر فوق‌العاده زیادی بر روی آن‌ها می‌گذارد و در این بین بسته‌بندی محصولاتتان، نقش مهمی را بر عهده دارند.
تمام متخصصین حوزه‌ی بازاریابی معتقدند که بسته‌بندی محصول، نقشی کلیدی در انتقال پیام برند به مشتری دارد و حدود یک سوم از خریداران محصول، بسته‌بندی زیبا و مناسب را نشانی از کیفیت محصول می‌دانند. شما می‌توانید به هنگام معرفی محصولتان از کیف‌های یونیورسال P.I.P استفاده نماید. این کیف‌ها در ۲۱ مدل مختلف موجود می‌باشند که می‌توانید آن‌ها را با بدنه‌ی مات و یا نیمه‌شفاف سفارش دهید. بر روی بدنه‌ی کیف‌ها سطحی مخصوص لیبل‌گذاری در نظرگرفته شده است که فضایی ایده‌آل به‌منظور تبلیغات و انتقال پیام خود به مشتری است.

نمایش محصول با کیف‌های یونیورسال pip
امکان استفاده از انواع فوم‌ها در داخل کیف‌های یونیورسال وجود دارد

• تنوع رنگی بالا: رنگ‌بندی متنوع فوم‌های داخلی این امکان را به شما می‌دهد تا فضای داخلی آن را متناسب با سلیقه‌ی خود شخصی‌سازی کنید.

• تنوع در جنس و چگالی: تنوع در جنس و چگالی فوم‌های داخلی، شما را قادر می‌سازد تا متناسب با ویژگی‌های محصول خود، میزان نرمی و یا سفتی فوم‌ها را انتخاب کنید.

• تنوع در بُرش: امکان بُرش‌زدن فوم‌ها به سفارش شما، باعث می‌شود تا بتوانید آن را دقیقا متناسب با محصول خود طراحی نمایید. همچنین می‌توانید عمق بُرش‌ها را نیز شخصی‌سازی نمایید.

• فوم‌های مکعبی: این نوع از فوم‌ها به صورت مکعبی بُرش خورده‌اند که می‌توانید به راحتی و متناسب با فُرم محصول خود تعدادی از آنها را جدا کنید. اگر به دنبال راه‌حل سریع و راحتی به منظور محافظت و سازماندهی وسایل خود هستید، این نوع فوم‌ها گزینه‌ی ایده‌آلی محسوب می‌شوند.

• فوم‌های آنتی‌استاتیک: این نوع فوم‌ها برای بسته‌بندی و حمل و نقل بُردهای الکتریکی گزینه‌ی ایده‌آلی محسوب می‌‎شوند و تجهیزات شما را در برابر الکتریسیته‌ی ساکن محافظت می‌کنند.

• قالب پلاستیکی: چنانچه به جای فوم به قالب‌های پلاستیکی نیاز داشته باشید، امکان طراحی این قالب‌ها متناسب با نیاز و محصولات شما وجود دارد.

 

تنوع در رنگ‌بندی فوم های کیف یونیورسال
تنوع در جنس و چگالی فوم کیف‌های یونیورسال
برش‌های متنوع فوم‌های کیف یونیورسال
فوم‌های مکعبی کیف‌های یونیورسال pip
فوم های آنتی استاتیک کیف‌های یونیورسال پل ایده آل پارس
قالب پلاستیکی کیف یونیورسال
ویژگی کیف‌های یونیورسال پل ایده آل پارس
اینفوگرافی کیف‌های یونیورسال pip

• بدنه‌ای با کیفیت و مقاوم: این کیف‌ها تماما از جنس پلی‌پروپیلن دست‌اول ساخته شده‌اند و هیچ قطعه‌ی فلزی در آن‌ها به کار نرفته است. به همین دلیل در عین سبک‌بودن، دارای بدنه‌ای بسیار با دوام و مقاوم می‌باشند. بدنه‌ی این کیف‌ها می‌توانند به صورت نیمه شفاف و یا کدر باشند. عدم استفاده از فلز در ساخت این کیف‌ها، آن‌ها را در برابر زنگ‌زدگی مقاوم می‌کند.

• بدنه‌ی شفاف و یا کدر: بدنه‌ی کیف‌های یونیورسال به دو صورت نیمه‌شفاف و یا کدر می‌باشند. چنانچه قصد دارید تا نمای محصولتان از بیرون کیف مشخص باشد، می‌توانید از کیف‌های نیمه‌شفاف به منظور بسته‌بندی محصول خود استفاده نمایید. اما چنانچه محصول شما به نور حساس است، می‌توانید این کیف‌ها را با بدنه‌ی کدر سفارش دهید.

• تنوع در اندازه و سایز: کیف‌های یونیورسال P.I.P در ۲۱ مدل مختلف طراحی و به بازار عرضه می‌شوند (در ۷ سایز مختلف و در هر سایز با ۳ ضخامت متفاوت). تنوع در اندازه و سایز باعث می‌شود تا این کیف‌ها برای رنج وسیعی از محصولات مناسب باشند و بتوان از آنها در حوزه‌های مختلف استفاده کرد.

• تنوع در رنگ‌بندی: تنوع در رنگ‌بندی بدنه و قفل‌ها، این امکان را به کاربر می‌دهد تا متناسب با سلیقه‌ی خود آن‌ها را شخصی‌سازی کند و هارمونی و هماهنگی زیبایی با طرح محصول خود ایجاد نماید. همچنین امکان درخواست رنگ سفارشی برای بدنه و یا قفل‌های کیف وجود دارد.

• ظاهری شکیل و کاربرپسند: این کیف‌ها نه تنها از محصولات شما به خوبی محافظت می‌کنند، بلکه بسته‌بندی‌ شیک و درخور توجه‌ای برای محصولات شما هستند. شما می‌توانید ارزش و اهمیت محصول خود را با یک بسته‌بندی شکیل و زیبا برجسته‌تر کرده و خود را نسبت به رقبا متمایز کنید.

• تمیزسازی آسان: سطح سیقلی درون این کیف‌ها باعث می‌شود که بتوان به راحتی آن‌ها را تمیز کرد. همچنین از آنجایی که در ساخت این کیف‌ها از هیچ قطعه‌ی فلزی استفاده نشده است، قابل شست‌و‌شو با آب هستند و خطر زنگ‌زدگی در آن‌ها وجود ندارد.

• سازگار با محیط زیست: کیف‌های یونیورسال P.I.P تماما از جنس پلی‌پروپیلن دست‌اول ساخته شده‌اند که ماده‌ای قابل بازیافت است و آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کند.

• قفل‌های مستحکم: در کیف‌های یونیورسال P.I.P جهت ایمنی بیشتر، ۲ قفل مستحکم تعبیه شده است که تماما از جنس پلی‌پروپیلن خالص می‌باشند. این قفل‌ها که از رنگ‌بندی متنوعی برخوردار هستند، امکان دسته‌بندی محصولات مختلف را به شما می‌دهند.

• امکان لیبل‌گذاری بر روی بدنه: بر روی بدنه‌ی کیف‌های یونیورسال P.I.P ، سطح ویژه‌ای به‌منظور لیبل‌گذاری درنظر گرفته شده است که می‌توانید از آن به‌منظور تبلیغات و انتقال پیام خود به مشتری استفاده نمایید و محل ایده‌آلی برای جلب نظر مشتری می‌باشد.

• لولا‌های با دوام و مستحکم: این کیف‌ها از ۲ لولای مستحکم پلاستیکی بهره می‌برند که ماندگاری و دوام بالایی دارند.

• پایداری در قرارگیری بر روی زمین با پایه‌های یکپارچه: در زیر کیف‌های یونیورسال P.I.P دو پایه‌ی یکپارچه تعبیه شده است که قرارگیری با ثبات کیف بر روی زمین را تضمین می‌نمایند. همچنین بر روی این پایه‌ها شیارهایی قرار داده شده است که از لیز‌خوردن کیف جلوگیری به عمل می‌آورند.

• شیارهای قفل شونده‌ی داخلی: بر روی لبه‌ی داخلی کیف‌های یونیورسال P.I.P ، شیارهایی تعبیه شده است که باعث می‌شود درب‌ها پس از بسته‌شدن، بهتر چفت شوند و فاصله‌ی میان آن‌ها کمینه شود.

• طراحی ارگونومیک: دسته‌ی کیف‌های یونیورسال P.I.P به صورت ارگونومیک طراحی شده است که به راحتی در دست جای می‌گیرد و باعث خستگی کاربر نمی‌شود. همچنین طراحی مناسب محصول این امکان را به مصرف‌کننده می‌دهد که درب آن را به راحتی باز کند و یا آن را ببندد. این کیف‌ها به دلیل طراحی ارگونومیک و وزن سبکی که دارند، از قابلیت حمل‌پذیری بالایی برخوردار هستند.

• انواع فوم‌ها با برش‌های متنوع: امکان استفاده از رنج وسیعی از فوم‌های مختلف با چگالی متفاوت و همچنین امکان انتخاب از میان رنگ‌های متنوع، باعث می‌شود تا این کیف‌ها برای رنج وسیعی از تجهیزات مناسب بوده و از قابلیت شخصی‌سازی بالایی برخوردار باشند. این فوم‌ها را می‌توان متناسب با تجهیزات مختلف برش‌زد و آن‌ها را برای رنج وسیعی از وسایل مناسب ساخت.