درباره پل ایده‌آل پارس

فهرست مطالب

سخن مدیرعامل

به گذشته برمیگردم تا نقطه‌ی عطف تجلی امروزم را بیابم، به شبی می‌رسم که در آزمایشگاه بیمارستان جرجانی تهران، دستگاه فلیم‌فتومتری که برای اندازه‌گیری سدیم و پتاسیم بکار می‌رفت خراب شد و به تعمیرکار مجاز آن دسترسی نداشتیم. دوستانی که در آن سال‌ها با آن دستگاه کار کرده‌اند به خوبی فلیم فتومتر و مشکلات کار با آن را به یاد خواهند آورد. از اهمیت آن دستگاه برای سلامت نوزادان آگاه بودم پس برخلاف مقررات بیمارستان، شخصاً دست به کار شدم و فلیم فتومتر را تعمیر کردم. این اتفاق باور خودکفایی را در من تقویت کرد ومصمم شدم که از تمام کارهای ممکن، نزدیک‌ترین به قلبم را انتخاب کنم زیرا به این اعتقاد داشتم که هر فردی می‌تواند در انجام کاری بیشترین موفقیت را داشته باشد که به آن عشق دارد. پس مسئولیتم در آزمایشگاه را رها کردم و مسیر پرمشقت تولید را انتخاب کردم.

روح پدرم شاد که فرمود به استاد     فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ

در اولین شرکتی که تاسیس نمودم تنها یک کارمند داشتم و در تمامی امور از صفر تا صد به طور مستقیم درگیر بودم. گرچه تامین هزینه های زندگی انگیزه ای ناگزیر برای تلاش های انسانی است اما از همان ابتدا تولید با کیفیت و توسعه پایدار را هدف قرار دادم و همواره اعتقاد داشته ام که عدالت خدا بر تمامی امور حاکم است و خیر و شرِ کارهایمان حتی آنها که از چشم‌ها پنهانند نیز به سوی خودمان بازمی‌گردند و همواره شرم داشته ام مبادا تولیدات، خدمات و فعالیت‌هایم باعث آسیب به بیمار و یا انسانی گردد. در تمامی این سال‌ها به مدد الطاف الهی، به تدریج نام شرکت و تولیدات آن توانسته است در میان مخاطبین و جامعه آزمایشگاهی و پزشکی اعتبار و خوشنامی کسب نماید.

 

سپاس که حاصل چهار دهه فعالیتم، وجدانی آسوده است و مویی سپید که مرا آموخت که زمان کیمیاگری زبردست است و هر چیزی را به غایت خودش می‌رساند. پیله‌ها پروانه می‌شوند و حلقه‌ها زنجیر و در این دگردیسی آرمان‌ها از مرزهای حیات ما می‌گذرند چنانچه روزی خواسته‌ام این بود که تا هستم خدمت کنم اما امروز می‌خواهم که با رفتنم هم این رشتۀ خدمت قطع نشود. مردمانی که تاثیرشان به دستآوردهای زمان حیاتشان محدود نشد و راهشان مسیر روشن نسل‌های بعدی گردید الهام‌بخش من هستند. آرمان امروزم، نه انتفاع فردی، بلکه آموزش افرادی است که راهم را زنده نگاه دارند و بر آسایش خلق بیافزایند. و سخن آخر اینکه:

تا توانی به جهان خدمت محتاجان كن     بـه دمی يا دِرَمی يا قلمی يا قدمی

درباره ما

شرکت دانش بنیان پل ایده آل پارس (P.I.P) دارنده گواهی نامه های مدیریت کیفیت ISO 13485:2016 و ISO 9001:2015 و گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه ISO 17025 با بیش از سه دهه تجربه در امور تولید ، توزیع و فروش محصولات پزشکی و آزمایشگاهی در راستای پیشبرد سلامت جامعه فعالیت می نماید.

این شرکت با گردهم آوردن مدیران مجرب و متخصصان خبره ، در کنار به کار گیری منابع  مالي و آخرين روش هاي نوين در دانش بازرگاني، اعم از تولید ، واردات و صادراتِ تجهيزات پزشكي و آزمايشگاهي فعاليت خود را در اين عرصه آغاز نمود.

کیفیت محصولات, خدمات، سیر تکاملی و توسعه شرکت با نگرش ارتقاء سلامت و درمان، توانسته است زمینه اعتماد و پشتیبانی جامعه پزشکی و آزمایشگاهی را برای مجموعه پل ایده آل پارس فراهم آورد.

مبنای فعالیت شرکت پل ایده آل پارس عرضه محصولات متنوع با کیفیت استاندارد جهانی و رضایتمندی مشتریان می باشد . این مجموعه همواره در تلاش بوده با برنامه ای منسجم و نظام یافته به حرکت رو به رشد خود برای ارتقای این سطح کیفی و تامین رضایت مشتریان ادامه دهد. بدین منظور با گسترش شبکه توزیع کنندگان خود در استان های مختلف از طریق بیش از ۲۷۰ نمایندگی توانسته است سراسر کشور را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد.

ارتباط تنگاتنگ با مشتریان همواره شرکت را در جهت تشخیص نیازهای مشتریان یاری نموده است و همکاری با شرکت های بین المللی معتبر سبب همگام شدن محصولات شرکت پل ایده آل پارس با تکنولوژی روز دنیا شده است.

کارخانه پل ایده آل پارس

تندیس‌ها و تقدیرنامه‌ها

خط مشی کیفیت

شرکت پل ایده آل پارس (P.I.P) معتقد است که محصول و خدمات مورد نیاز مشتریان خود را در زمینه تامین، تولید و فروش تجهیزات پزشکی‌ و آزمایشگاهی مطابق با مشخصات کامل محصول و استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 : 2015 و استاندارد مدیریت کیفیت در تجهیزات پزشکی ISO13485 : 2016 در زمان به موقع ارائه نماید و جلب رضایت مشتری را سر لوحه اهداف خود قرار دهد.

ارتقای سطح خدمات

تمرکز بر تحقیق و توسعه

پایداری مداوم و بهبود مستمر

اطمینان به ارائه بهترین کیفیت محصول

از اهداف اصلی نظام مدیریتی شرکت پل ایده‌آل پارس می‌باشد، هریک از مدیران واحد‌ها وظیفه دارند خط مشی کیفیت پل ایده‌آل پارس را به آگاهی و درک کلیه کارکنان خود برسانند و در جهت اجرای آن مسئولیت‌های تصریح شده در نظام نامه کیفیت را به نحو موثر و شایسته ایفا نمایند.