خرید و پشتیبانی

خرید – ثبت سفارش – تحویل کالا

ما در این شرکت تمام تلاش خود را نموده ‎ایم تا با ارائه اطلاعات فنی و کاربردی کامل و ایجاد راه‎های ارتباطی متنوع، زمینه انتخاب صحیح محصول و تامین آن به آسان‎ترین و سریع‎ترین روش ممکن فراهم آوریم.

سامانه ثبت محصول

برای اطمینان از اصالت کالای خریداری شده، برخورداری بهتر از خدمات پس از فروش و گارانتی، کسب امتیاز و ٪۵۰ افزایش مدت زمان گارانتی، سریال محصولات خود را در سامانه ثبت محصول، ثبت کنید.

www.my.medpip.com

خط تولید
ثبت سفارش

بدین منظور شما می‎توانید به یکی از روش‎های زیر اقدام به ثبت سفارش کالا نمایید.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

گارانتی، پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش

از ابتدای فعالیتمان همواره استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و تجهیزات، رعایت بالاترین استانداردها در ساخت از اصول این شرکت بوده و نظارت متعدد واحدهای کنترل کیفیت در تمامی مراحل موجب شده تا مشتریان و مخاطبین محصولات ما، این تجهیزات را به دقت در عملکرد و کیفیت بشناسد. با این وجود ما متعهد می باشیم تا همواره با ارایه آموزش‎های کاربردی به مشتریان، ارایه خدمات پس از فروش حداکثری و ارایه مشاوره، بالاترین میزان رضایت را برای مشتریان خود به ارمغان بیاوریم.

خدمات پس از فروش (تعمیر و نگهداری)

تمام دستگاه ‌های تولیدی این شرکت دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش و  ۱ سال گارانتی می‌باشند. در صورت مواجهه با هرگونه مشکل کافیست تا با بخش خدمات پس از فروش این شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان فنی مشاوره ‎های لازم را خدمتتان ارائه دهند و در صورت مرتفع نشدن موضوع، جهت اقدامات آتی شما را راهنمایی نمایند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

1 سال گارانتی سمپلرها

5 سال خدمات پس از فروش سمپلرها

1 سال گارانتی دستگاه ها

10 سال خدمات پس از فروش دستگاه‌ها

پشتیبانی

مشاوره فنی

نصب رایگان تجهیزات در محل (سانتریفیوژ و انکوباتور)

بازدید دوره ‎ای دستگاه ‎ها