متناسب با نیاز خود انتخاب کنید

متناسب با نیاز خود انتخاب کنید

پیپت‌ها از جمله تجهیزات آزمایشگاهی هستند که به منظور برداشت و انتقال مایعات و محلول‌ها در آزمایشگاه به کار می‌روند. مکانیزم عملکرد اغلب پیپت‌ها به این صورت است که به کمک یک مکنده، پوآر و یا حباب متصل به بدنه، فضای خلاء ایجاد شده و سپس با آزاد کردن این خلاء، مایعات به سمت بالا کشیده می‌شوند. امروزه پیپت‌ها در انواع گوناگون و با سطوح دقت متفاوت در دسترس هستند. اما نکته‌ی حائز اهمیت این است که کاربران باید بدانند چه زمانی از کدام نوع پیپت استفاده کنند و ابزار خود را متناسب با کاربرد و نیاز خود انتخاب نمایند.

ویژگی‌های پیپت پاستورها
ویژگی‌های پیپت پاستورها
پیپت پاستور دارویی - رپید تست
پیپت پاستور حباب متغیر
پیپت پاستور مدرج
پیپت پاستور اکسترا
متناسب با حجم مورد نیاز خود انتخاب کنید

پیپت پاستور دارویی - رپید تست

ایران کد
ظرفیت (ml)
طول (mm)
قطر حباب (mm)
۲۸۱۱۳۱۰۰۸۰۷۵۰‍‍۱۱۹
۰/۲
۷۵
۸

پیپت پاستورهای .P.I.P

 پیپت پاستورها که در ۲ مدل شیشه‌ای و پلاستیکی تولید و عرضه می‌شوند، یکی از پرکاربردترین انواع پیپت‌ها هستند که اولین بار توسط لویی پاستور، دانشمند فرانسوی، اختراع شده و مورد استفاده قرار گرفتند.

اما با توجه به اینکه امروزه پیپت‌ پاستورها در ابعاد، حجم‌ها و مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند، در خرید پیپت پاستور مناسب باید به برخی نکات توجه داشت. در راهنمای خرید پیپت پاستور آزمایشگاهی ابتدا مروری بر برخی از رایج‌ترین انواع پیپت پاستور ها خواهیم داشت و سپس چند مورد از کاربردی‌ترین نکاتی که باید هنگام خرید پیپت پاستور در نظر گرفته شود را بیان خواهیم نمود. این مطالب می‌تواند شما را در انتخاب و تصمیم‌گیری در رابطه با نوع مناسب پیپت پاستورها راهنمایی کنند.